Ziņas
Ceturtdiena, 18 Jūlijs 2019 09:48

Pasākuma “Jauno dziedātāju, dejotāju konkurss “Jaunatne var!”” otrā dalībnieku atlase

2019.gada 10.maijā notika pasākuma “Jauno dziedātāju, dejotāju konkurss “Jaunatne var!”” pirmā dalībnieku atlase, kurai pieteicās 15 jaunieši. Jau augustā norisināsies otrā atlase un Zinību dienas ietvaros notiks konkursa fināls, kur tiks noteikts uzvarētāji 2 kategorijās.
Trešdiena, 17 Jūlijs 2019 14:01

Starptautiskā keramikas mākslas simpozija izstādes atklāšana

Piektdien, 26. jūlijā, plkst. 16.00, noslēdzoties VII starptautiskajam keramikas mākslas simpozijam „Ceramic Laboratory”, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā tiks atklāta simpozija dalībnieku darbu izstāde. Simpozija programmā – publiskas lekcijas un meistardarbnīcas.
Trešdiena, 17 Jūlijs 2019 13:21

Daugavpils jauniešu iniciatīvas teātris prezentēs pirmizrādi

18. jūlijā Daugavpils jauniešu iniciatīvas teātris prezentēs pirmizrādi - Mrožeka stāstu iestudējumam „Nākotnē paņems ne visus”, kas ir režisoru Eduarda Beļnikova un Jurija Loseva kopdarbs.
Pirmdiena, 15 Jūlijs 2019 14:47

Skolēni uzzīmēja savu Baltkrieviju

2019.gada 12.jūlijā Daugavpils Baltkrievu kultūras centrs (BKC) apkopoja bērnu zīmējumu konkursa “Mana Baltkrievija” rezultātus un apbalvoja uzvarētājus. Konkursu organizēja BKC sadarbībā ar Baltkrievijas Republikas Ģenerālkonsulātu Daugavpilī, baltkrievu kultūrizglītības biedrību “Uzdim” un tika veltīts Baltkrievijas Republikas nacionālā valstiskuma 100.gadadienai.
Pirmdiena, 15 Jūlijs 2019 10:33

“Skaistā vasara bibliotēkā” turpinās

Latgales Centrālajā bibliotēkā un filiālēs aizvadīts pirmais vasaras brīvlaika mēnesis lasītveicināšanas programmā “Skaistā vasara bibliotēkā”. Katru ceturtdienu no plkst. 11.00 līdz 13.00 individuālie programmas dalībnieki pulcējās uz dažāda veida pasākumiem, lai saistoši un saturīgi pavadītu brīvo laiku un iegūtu jaunus draugus. Vasaras nometņu grupām bija iespēja apmeklēt tematiskas nodarbības, kurās bērni paplašināja savas zināšanas, veica praktiskus un radošus uzdevumus.
Otrdiena, 09 Jūlijs 2019 10:09

Tuvojas "Muzikālais augusts Daugavpilī 2019"

No 1.augusta savu skanējumu uzsāk festivāls "Muzikālais augusts Daugavpilī”, ko rīko Latviešu kultūras centrs un atbalsta Daugavpils pilsētas dome.
Pirmdiena, 08 Jūlijs 2019 21:08

Datubāzu piedāvājums Daugavpils publiskajās bibliotēkās

 Latgales Centrālajā bibliotēkā un tās filiālēs aizvien ir pieejams plašs datubāzu klāsts dažādu interešu lokam. Bibliotēkas lietotājiem tiek piedāvātas kā bibliotēkas veidotās datubāzes, tā arī autorizētās tiešsaistes datubāzes – tie ir novadpētniecības resursi un virtuālās izstādes, Latvijas laikrakstu pilntekstu publikācijas un e-izdevumu angļu valodā pilntekstu publikācijas, normatīvo aktu kopums, tiešsaistes enciklopēdijas, vārdnīcas, video un audio materiāli, kā arī dokumentālais kino, mākslas un animācijas filmas.
Piektdiena, 05 Jūlijs 2019 14:11

Rotko centrā elektroniskās un gongu mūzikas koncerts

12. jūlijā plkst. 13.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā mūziķe Dace Straume un grupas „Dzelzs vilks” taustiņinstrumentālists, sintezatoru pavēlnieks, multiinstrumentālists Kaspars Tobis sniegs pirmreizējas elektroniskās un dabas skaņu pasaules sintēzi performancē „Meklētājs”, atklājot pašdarinātus skaņu motīvus.
Trešdiena, 03 Jūlijs 2019 16:20

Leļļu karaļvalsts atgriezās Daugavpilī

No 28. līdz 30. jūnijam Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā norisinājās 2. Starptautiskais leļļu festivāls Daugavpilī, kuru muzejs organizēja jau otro gadu sadarbībā ar Autorleļļu un rotaļlietu meistaru Baltijas ģildi. Atkal Daugavpilī atbrauca mākslinieki un leļļu meistari no 9 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Norvēģijas, Somijas, Krievijas, Vācijas, Baltkrievijas un Izraēlas, kuri šoreiz koncentrēja uzmanību uz papīra izmantošanas tehnikām leļļu mākslā.
Trešdiena, 03 Jūlijs 2019 10:37

Mākslinieka Luka Berti melnbalto fotogrāfiju izstāde "Cilvēks un daba Latvijā" Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzejā

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgas ielā 8) atklāta itāļu mākslinieka Luka Berti melnbalto fotogrāfiju izstāde "Cilvēks un daba Latvijā”, aicinot iepazīt ārzemju fotogrāfa skatījumu uz Latvijas ainavām un cilvēkiem.

1 2 3 » »»