Ziņas
Poļu kultūras centrā apskatāma Katažinas Graholskas-Krjukovskas grafikas darbu izstāde Piektdiena, 10 Februāris 2017 13:23

Poļu kultūras centrā apskatāma Katažinas Graholskas-Krjukovskas grafikas darbu izstāde

2017. gada 9.februārī Poļu kultūras centra mākslas galerijā tika atklāta Katažinas Graholskas-Krjukovskas grafikas darbu izstāde “Atgriešanās.

Autore piedzima Jēkabpilī, 1979. gada decembrī.  2004. gadā viņa absolvējusi Daugavpils Universitātes Mūzikas un mākslas fakultāti. Kopš tā laika ne tikai aktīvi pilnveidojusi savas prasmes grafikā, bet arī dalās ar savu pieredzi un zināšanām ar jauno paaudzi. Zīmējums - tā ir iespēja parādīt savu iekšējo pasauli, savu attieksmi pret to, ko autore attēlo. Cilvēki biežāk izsaka visu ar vārdu palīdzību, bet Katažina - ar zīmuļiem un krāsām.
Kad mācījās Daugavpils Universitātē, daudz laika Katažina pavadīja Poļu namā, kur aktīvi strādāja ar poļu jauniešiem un kļuva par Poļu studentu kluba līderi. Māksliniece uzskata, ka Poļu nams Daugavpilī - tas ir kultūras un vēstures krustošanās, kas apvienojās arī viņas dzīvē. Poļu nams Varšavas ielā jau sen kļuva par dzimto, kur viņa atgriežas atkal un atkal. Savu pirmo personālizstādi K. Graholska-Krjukovska atveda tieši uz Poļu kultūras centru Daugavpilī.  

Izstāde skatāma līdz 8.martam.

Класс!