Ziņas
Vienības nama koncertzālē notiks deju ansambļa „Laima”  koncerts “Laikmeta ainiņas” Otrdiena, 04 Decembris 2018 14:41

Vienības nama koncertzālē notiks deju ansambļa „Laima” koncerts “Laikmeta ainiņas”

Informācijas autors: Latviešu kultūras centrs
Šī gada 11. decembrī plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē notiks Daugavpils Universitātes studentu deju ansamblis „Laima” koncertā “Laikmeta ainiņas”.
Daugavpils Universitātes studentu deju ansamblis „LAIMA” nāk pie saviem skatītājiem ar jaunu koncertprogrammu “LAIKMETA AINIŅAS”.

Koncerts, kā vienmēr notiks nepārtrauktā ritējumā, bet tajā būs iespēja redzēt trīs dažādus deju uzvedumus. Horeogrāfi: Jānis Butkevičs un Marita Irbe.

Pirmais deju uzvedums – “Večerinka” – Latgales večerinkas gaisotnē ar jestriem dančiem, šīberēšanos, rotaļu elementiem un attiecību raksturiem, kas skatītājiem ļaus iejusties tipiskā danču vakarā…, kā tas bija kādreiz, vēl mūsu vectēvu un vecmammu skaistajā jaunībā…  

Otrais deju uzvedums – „Balle” – ar izcilu mūziku, valšiem, mazurku, polonēzi, galopu, un citu deju izpildījumu, kurā “Laimas” dejotāji skatītājiem atklās 19. gadsimta salona ainiņas. Balles noskaņu un aristokrātisku atmosfēru palīdzēs uzburt biedrības “Atmiņu lāde” skaistie, pašdarinātie ampīra stila tērpi, par ko īpaši jāpateicas Irēnai Voitānei.

Trešais deju uzvedums – “Tusiņš” no visa pa druskai – brīvā gaisotnē, brīvā deju solī, brīvā un draiskā izpildījumā…

11. decembrī, Daugavpilī – Studentu deju ansambļa “Laima” koncertprogrammas “Laikmeta ainiņas” pirmizrāde!

Ieeja bez maksas.

Papildus informācija:
Latviešu kultūras centrs
www.vienibasnams.lv

Класс!