Ziņas
Poļu kultūras centrā notika poļu un latviešu dziesmu konkurss Trešdiena, 13 Marts 2019 13:43

Poļu kultūras centrā notika poļu un latviešu dziesmu konkurss

Informācijas autors: Poļu kultūras centrs
8. martā Poļu kultūras centrā notika jau tradicionālais poļu un latviešu dziesmu konkurss. Vokālajā konkursā piedalījās izpildītāji no Daugavpils un Rēzeknes poļu skolām, no Krāslavas pamatskolas, poļu bērnudārza, Daugavpils Mūzikas skolas, kā arī pilsētas vokālo grupu audzēkņi.

Sava priekšnesuma laikā bērni un jaunieši prezentēja ne tikai savas vokālās prasmes, bet arī patīkami pārsteidza ar īsti māksliniecisku harizmu. Šogad jaunos dziedātājus vērtēja konkursa komisija, kuras sastāvā bija vokālisti - Natālija Kotona un Sandis Ulpe, kā arī Domes Kultūras pārvaldes vadītājas vietniece Vita Viļevko. Saskaņā ar žūrijas vērtējumu, tika iegūti šādi rezultāti:

  • izpildītāju jaunākajā vecumposmā I vietu izcīnīja Agrita Fjodorova (Rēzeknes poļu ģimnāzija, vadītāja Dace Viša), II vietu -  Markuss Balodis (Rēzeknes poļu ģimnāzija, vadītāja Dace Viša), III vietu ieguva Kamilla  Kokina (džeza studija, vadītāja Inna Kralika);
  • Izpildītājnu vecākajā vecuma kategorijā II vietu ieņēma Vlada Šarko (Daugavpils poļu ģimnāzija, vadītāja Alīna Lapinska), savukārt III vietu dalīja Diāna Apeine (Daugavpils poļu ģimnāzija, vadītāja Anita Putāne) un Tatjana Beļikova (vokālā grupa „Stage On”, vadītāja Aiga Krute).

Visi dalībnieki saņēma diplomus un piemiņas balvas.
Poļu kultūras centrs pateicas par finansiālo atbalstu konkursa organizācijā Daugavpils pilsētas domei un fondam „Palīdzība poļiem austrumos”.

Класс!