Ziņas
Latino Daugavpils Gala Event 2019 Trešdiena, 10 Aprīlis 2019 11:07

Latino Daugavpils Gala Event 2019

Informācijas autors: Elizabete Poddubnova
2019. gada 11. maijā veselas diennakts garumā Daugavpils Universitātes koncertzālē, Vienības ielā 13, virmos pozitīvi, karsti un dzīvespriecīgi Latino ritmi, lai ik katrs apmeklētājs atbilstoši viņa interesēm jautri, kvalitatīvi un lietderīgi pavadītu savu laiku!

Dienas laikā sākot no plkst. 12:30 notiks Salsa LA, Salsa Cubana un Bachata deju meistarklases no pasniedzējiem, kuri pārstāvēs 3 Latvijas pilsētas - Daugavpili, Rēzekni un Rīgu! Pievienoties tām var ikviens, kas jau kādu laiku ir iesācēju vai vidējā līmenī. Starp nodarbībām tiks nodrošināta veselīga un stiprinoša kafijas pauze.

Sākot no plkst. 22:00 notiks balle, kuras laikā tiks piedāvāta plaša izklaides programma, kas katram apmeklētājam ļaus pilnvērtīgi izjust Latino ritmu pasauli.

Visas balles garumā skanēs dzīvā mūzika karstasinīgo puišu izpildījumā no Baltinos Latino Band, kuriem muzikālo atmosfēru un deju ritmus uzturēt palīdzēs DJ Ron Rocker. Tiks novadīta Salsa LA un Salsa Cubana nodarbība iesācējiem, kā arī tiks rādīti Latīņamerikas deju pasniedzēju paraugdemonstrējumi. Būs arī konkursi, balvas un daudzi citi skaisti pārsteigumi, kurus “Latino Daugavpils” vienmēr nodrošina savu pasākumu apmeklētājiem!

Pilno programmu un papildus informāciju meklējiet:
https://www.facebook.com/events/686316185120193/

Biļešu pārdošana notiek mājaslapā ticketshop.lv
https://www.ticketshop.lv/site/events/view/3028

Izmantojiet īsto brīdi, kurš ir tieši tagad, un nodrošiniet sev lieliski pavadītu laiku lielākajā Latino kultūras pasākumā Daugavpilī, un iespējams arī visā Latgalē, 2019. gadā!

Esošo cenu 1. kārta ir:
1) ieeja tikai uz meistarklasēm dienas laikā - 12 eiro;
2) ieeja tikai uz balli vakara laikā - 12 eiro;
3) pilnā biļete - ieeja gan uz meistarklasēm dienas laikā, gan uz balli vakara laikā - 18 eiro.

Biļešu pārdošanas 2. kārta tiks atklāta 1. maijā.
Biļešu pārdošanas 3. kārta notiks jau pie ieejas tieši pirms paša pasākuma.
Katra no kārtām nozīmē biļešu cenu paaugstināšanos.

Ierašanās uz pasākumu ir ar saviem groziņiem, taču noteikti dažādi gardumi tiks nodrošināti arī no “Latino Daugavpils” puses.

Galdiņu rezervēšana tiks atklāta pāris nedēļas pirms pasākuma.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotogrāfēšana un filmēšana. Visi iegūtie materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.

Kontaktinformācija uzziņām:
Elizabete Poddubnova
t.: +371 2042928
e-pasts: latino.daugavpils@gmail.com

Класс!