Ziņas
Daugavpils pilsētas svētkos uz teātra skatuves varēs baudīt izrādi „Kazanova. Henrieta. Venēcija.” Piektdiena, 10 Maijs 2019 14:07

Daugavpils pilsētas svētkos uz teātra skatuves varēs baudīt izrādi „Kazanova. Henrieta. Venēcija.”

Informācijas autors: Daugavpils teātris
Par godu pilsētas svētkiem 7. jūnijā plkst. 15.30  uz Daugavpils teātra skatuves varēs noskatīties vienu no skatītāju iemīļotākajām izrādēm – dejas izrādi par kaisli un mīlestību „Kazanova. Henrieta. Venēcija.”.
Iestudējuma idejas autore un horeogrāfe ir Irina Saveļjeva, kura šogad bija nominēta Dejas balvai kategorijā „Mūsdienu dejas horeogrāfe/s”, savukārt starptautiskā teātra festivālā «Белая Вежа» („Belaya Vezha”) Brestā par izrādi „Kazanova. Henrieta. Venēcija.” saņēma balvu „Labākais horeogrāfs”.

„Kazanova. Henrieta. Venēcija.” ir plastiska fantāzija par leģendāru dēkaini Džakomo Kazanovu, kurā ekspresīvas mūzikas un M. Cvetajevas dzejas vārsmu pavadījumā tiek atklāta slavenā mīlnieka romantiskā dvēsele. Tas ir iespaidīgs un dinamisks šovs ar vērienīgām dekorācijām un vizuālajiem efektiem, kura laikā uz skatuves zūd robeža starp dramatiskajiem aktieriem un teātra dejotāju trupu. Kopā viņi rada vienotu māksliniecisko pasauli un aizved skatītājus ceļojumā uz 18. gadsimta Venēciju.  
 
Aicinām Daugavpils pilsētas iedzīvotājus un tās viesus apmeklēt krāšņo izrādi, lai kopā ar Daugavpils teātra trupu svinētu mūsu pilsētas svētkus! 
Biļetes - Daugavpils teātra kasē (654 26520), Biļešu paradīze kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.
 
Класс!