Ziņas
Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā apskatāma Leonīda Baulina RetroFoto kolāža “Sejas, mirkļi... un - ne tikai...” Otrdiena, 11 Jūnijs 2019 13:22

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā apskatāma Leonīda Baulina RetroFoto kolāža “Sejas, mirkļi... un - ne tikai...”

Informācijas autors: Vanda Baulina
30.maijā Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja mākslas zālē atklāta Leonīda Baulina (1945-2002) RetroFoto kolāža  Sejas, mirkļi... un - ne tikai..."

Nedaudzo fotoattēlu salikumā ir eksponētas Daugavpils mākslinieka Leonīda Baulina fotogrāfijas no viņa ģimenes arhīva, kuras viņš darinājis savas dzīves laikā, t.i. - p.gs. 80 -.90.- tajos gados.

Klasiski melnbaltajās fotogrāfijās tvertas sejas un  mirkļi, kad kolēģi, draugi un līdzgaitnieki aktīvi darbojās, atdzīvinot  Daugavpils mākslas dzīvi. Fotogrāfijās fiksēti mirkļi un daudzas tajos laikos pazīstamas personas - plenēros, izstādēs, saietos un citviet.

Fotogrāfiju kolāža nepretendē uz mākslas izstādes statusu, tai ir citādāks nolūks - uzsvērt, ka katrs mirklis mūsu dzīvē ir vērtība - vēstures dzīpars... 

RetroFoto kolāža būs skatāma līdz 30.06.2019.

Informāciju sagatavoja: Vanda Baulina

Класс!