Ziņas
Publiskai apskatei slēgts Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs Pirmdiena, 16 Marts 2020 09:13

Publiskai apskatei slēgts Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs

Informācijas autors: Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs
Pamatojoties uz Daugavpils pilsētas domes rīkojumu par COVID-19 vīrusa izplatības izraisīto ārkārtas situāciju, no 13. marta līdz 14. aprīlim publiskai apskatei tiek slēgts Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs un Daugavpils Māla mākslas centrs.
Apzinoties nopietno situāciju Daugavpils pilsētā līdz 14. aprīlim apmeklētājiem liegta iespēja apmeklēt vairākas publiskās iestādes, tostarp Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeju un Daugavpils Māla mākslas centru. Šāds lēmums pieņemts, lai ierobežotu COVID-19 vīrusa izplatību.

Laika posmā no 13. marta līdz 14. aprīlim tiek atcelti visi iepriekš plānotie publiskie Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja rīkotie pasākumi – izstāžu atklāšanas, ekskursijas, interaktīvās programmas, kā arī Ģimenes diena. Arī Daugavpils Māla mākslas centrā nenotiks ekskursijas, meistarklases un meistardarbnīcas.

Tomēr Daugavpils Māla mākslas centra un Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja darbs neapstāsies. Iestāžu speciālisti būs pieejami saziņai elektroniski un telefoniski. Speciālisti turpinās veikt zinātnisko darbu, ekspozīciju tehniskā stāvokļa uzraudzīšanu, kā arī papildināšanu.
 
Papildu informācija:
Gunta Ločmele
Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja
komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr.: 20203713, 26114003
www.dnmm.lv
Класс!