Ziņas
Ceturtdiena, 14 Maijs 2020 15:43

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs atvērts apmeklētājiem

Jau šo sestdien 16. maijā Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs un Daugavpils Māla mākslas centrs tiks atvērti apmeklētājiem. Lai apmeklējums būtu drošs, tā nosacījumi līdzīgi un apmeklētājiem labi saprotami, Latvijas muzeji kopīgi īstenos informatīvu kampaņu #TiekamiesTagad.
Trešdiena, 13 Maijs 2020 10:59

Rotko centrs ver durvis apmeklētājiem

Ievērojot valdības noteiktos ierobežojumus un drošības pasākumus, no 16. maija Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs vērs durvis apmeklētajiem, piedāvājot skatīt sešas mainīgās izstādes un pastāvīgo ekspozīciju ar mākslinieka Marka Rotko oriģināldarbiem.
Trešdiena, 13 Maijs 2020 10:38

Daugavpils teātris no 22. maija piedāvās izrādes 20 skatītājiem

No 22. maija Daugavpils teātris vērs vaļā savas durvis skatītājiem, maija un jūnija repertuārā iekļaujot tās izrādes, kuru norise atbilst normatīvo aktu prasībām. Aicinām teātra apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt Daugavpils teātri, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
Otrdiena, 12 Maijs 2020 08:44

Latgales Centrālā bibliotēka iegūst Latvijas Gada bibliotēkas balvu

Latgales Centrālā bibliotēka ir ieguvusi Latvijas Bibliotekāru biedrības Gada bibliotēkas balvu, kuru piešķir par izciliem sasniegumiem bibliotēku nozarē.
Pirmdiena, 11 Maijs 2020 11:23

Pagarināta pieteikšanās dalībai starptautiskajā keramikas konkursa izstādē

III Latvijas keramikas biennāle pārcelta uz 2021. gada vasaru, līdz ar to pasākuma organizatori pagarina iespēju pieteikties dalībai starptautiskajā keramikas konkursa izstādē Martinsona balva līdz 2020. gada 1. novembrim.
Pirmdiena, 11 Maijs 2020 11:14

Atcelts 3. Starptautiskais leļļu festivāls

3. Starptautiskais leļļu festivāls, kura norise Daugavpilī tika plānota no 12. līdz 14. jūnijam, šogad NENOTIKS. Lēmumu par festivāla atcelšanu pieņēmusi Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja vadītāja Ruta Ģiptere un Autorleļļu un rotaļlietu meistaru Baltijas Ģildes prezidente Diāna Gubanova.
Pirmdiena, 11 Maijs 2020 11:01

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs piedāvā virtuālās izstādes

Laikā, kad valstī izsludināta ārkārtējā situācija un kultūras iestādes ir slēgtas publiskam apmeklējumam, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs kopā ar Daugavpils Māla mākslas centru interesentiem piedāvā iespēju apskatīt izstādes tiešsaistē.
Pirmdiena, 11 Maijs 2020 10:59

Projekts “Baltkrievu ģēniji” apbalvots ar Baltkrievijas diplomu

Daugavpils Baltkrievu kultūras centra (BKC) zinātniski pētnieciskā akcija “Baltkrievu ģēniji” ir iekļuvusi labāko projektu skaitā, kurus organizēja un realizēja ārzemju baltkrievi 2019.gadā, un tā tika atzīmēta ar Baltkrievijas Republikas Kultūras ministrijas Republikāņu nacionālo kultūru centra Diplomu.
Ceturtdiena, 30 Aprīlis 2020 11:49

Sveicam Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas gadadienā!

Svinot Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas gadadienu aicinām baudīt svētkiem veltītas koncertprogrammas ierakstu. Ierakstā piedalās Daugavpils Latviešu kultūras centra Folkloras centra folkloras dziesmu un deju kopa "Svātra" (vadītāja Sarmīte Teivāne), bērnu deju kolektīvs "Pienupīte" (vadītāja Inga Pīnupa) un deju ansamblis "Laismeņa" (vadītāja Diāna Soldāne).
Pirmdiena, 27 Aprīlis 2020 10:22

Pievienojies akcijai «Maija svētki online»!

Tuvojas Maija svētki. Poļi Daugavpilī katru gadu svin 1. maijā Darba svētkus, 2.maijā - Polijas karoga dienu un ārpus Polijas dzīvojošo poļu dienu, bet 3.maijā - Konstitūcijas dienu un Varšavas ielas svētkus. Maija svētki 2020 būs neparasti. Koronavīrusa epidēmija izslēdza daudzas iespējas, bet poļi varēs šajā periodā būt kopā un lieliski pavadīt laiku svētku dienās!

«« « 1 2 3 4 » »»