Ziņas
Daugavpilī noritēja konkursa Otrdiena, 10 Jūnijs 2014 11:01

Daugavpilī noritēja konkursa "Dziesmu kari" atlase!

Daugavpils pilsētas svētku ietvaros, 7. jūnijā, Dubrovina parkā noritēja vokālā konkursa "Dziesmu kari" atlase, kurā tika noteikti divi labākie dziedātāji, kas oktobrī Daugavpili pārstāvēs konkursa finālā.
Kopumā konkursa atlasē Daugavpilī piedalījās gandrīz 40 dalībnieku. Kā labākās pēc konkursa žūrijas rezultātiem tika atzītas Jūlija Kokina ar dziesmu “Unbreak my heart” un Elīna Ročenko ar dziesmu “Про любовь”.

Konkursa fināls notiks 4. un 5. oktobrī
uz A/S Tallink kuģa M/S Isabelle jūras ceļojuma Rīga - Stokhoma - Rīga laikā. Konkursantu sniegumu vērtēs žūrija šādā sastāvā: Igo,Guntis Veits, Andris Kivičs, Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Anatolijs Hvojnickis, Tatjana Lukašenkova, Natālija Oļesik un Nikolajs Puzikovs. Pirmās vietas ieguvējs saņems galveno balvu, ko sagatavojuši Mūzikas video kanāls un skaņu ierakstu studija “Antex” - iespēju ierakstīt dziesmu un video klipu. Otrās un trešās vietas ieguvējiem balvas nodrošina celtniecības materiālu kompānijas “Avotiņi” un karaoke sistēmu ražotājs Studio Evolution.

Kā atzīst Daugavpils atlases konkursa uzvarētāja Jūlija Kokina, viņa priecājas par iespēju parādīt sevi konkursa žūrijai un gatava doties konkursa ceļojumā ar A/S Tallink, kas katram dalībniekam dāvina divas vietas četrvietīgajā kajītē uz konkursa ceļojumu. Savukārt Elīna Ročenko norāda, ka ar nepacietību gaida pirmos “Dziesmu kari” raidījumus  Mūzikas video kanālā, lai varētu novērtēt arī citus dalībniekus un labāk sagatavoties konkursam.

Konkursā var piedalīties neprofesionāli dziedātāji, kas ir sasnieguši 18 gadu vecumu. Atlases kārtas notiek dažādās Latvijas pilsētās.
Informācija par konkursu www.dziesmukari.lv


Elīna Ročenko                                                              Jūlija Kokina
Класс!