Ziņas
Pirmdiena, 28 Jūlijs 2014 10:04

Iespēja piedalīties apmaiņas projektā „ART ACTION – Art is my lifestyle”

Biedrība „Ielu vingrošana”, biedrība no Rumānijas„AREAS”,  biedrība no Dānijas „Svendborg Ungdomsskole”, un biedrība „CREACTIVITAE” no Spānijas, sadarbībā ar programmas „ERASMUS+” atbalstu aicina piedalīties jauniešu apmaiņā.

Pirmdiena, 28 Jūlijs 2014 09:44

Sākusies reģistrācija dalībai vasaras ģeogrāfisko piedzīvojumu skolā bērniem „Eiropas tūre!”

Biedrība "ERFOLG" ar Vācijas Federatīvās Republikas Federālās iekšlietu ministrijas atbalstu organizē Vasaras skolu bērniem.
Ceturtdiena, 24 Jūlijs 2014 14:55

Daugavpilieši domrakstu konkursa „Kā atmodināt Saulcerīti?” laureātu vidū

Noslēdzies Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra rīkotais domrakstu konkurss bērniem „Kā atmodināt Saulcerīti?”, kura ietvaros dalībnieki radīja oriģinālus sacerējumus par seno glābējvaroņa tēmu, ienesot tajā mūsdienīgas nianses un variācijas. Konkursa pirmā kārta risinājās Daugavpils skolās un bibliotēkās šī gada pavasarī. Aprīlī otrajai kārtai no Daugavpils tika virzīti deviņu skolēnu domraksti. Kopumā konkursa otrajā kārtā tika saņemti 259 darbi. Tos vērtēja kompetenta žūrija – rakstnieks Māris Rungulis, Jūrmalas Dubultu bērnu bibliotēkas vadītāja Inguna Radziņa un Latviešu valodas aģentūras projektu koordinatore Velga Līcīte. Esam lepni, ka 69 laureātu vidū ir arī četri daugavpilieši – Laima Unzule, Jana Zabarovska, Oksana Grigorjeva un Mārcis Pīnups.

Ceturtdiena, 24 Jūlijs 2014 10:37

Daugavpilī norisināsies Latgales novada XIII Senioru dziesmu un deju festivāls

Sestdien, 26. jūlijā plkst. 18.00 Daugavpils Olimpiskajā centrā notiks Latgales senioru XIII Dziesmu un deju festivāla „Skani, lepna dziesma, pāri novadu novadiem, tautu kopā saukdama, lielus darbus izdarīt, saticību veidojot” Lielkoncerts, kurā piedalīsies Latgales novada pensionāru apvienību mākslinieciskie kolektīvi: kori, vokālie ansambļi, deju kolektīvi, folkloras kopas un etnogrāfiskie ansambļi, kā arī mazākumtautību ansambļi.

Trešdiena, 23 Jūlijs 2014 11:24

Vīru koris FORTE ieguva sudraba godalgu Pasaules Koru Olimpiādē

No 9. līdz 19. jūlijam Rīgā norisinājās 8. Pasaules Koru Olimpiāde, kurā piedalījās 27 tūkstošu dziedātāju no 73 valstīm. Pēc teicamiem rezultātiem pagājušo Vispārējo Latviešu Dziesmu Svētku koru karos, Daugavpils LKC vīru koris Forte (vadītājs Jevgeņijs Ustinskovs) ieguva tiesības piedalīties Pasaules Koru Olimpiādes Čempionu konkursa vīru kamerkoru kategorijā. Pēdējā konkursa dienā Daugavpils kolektīvs izcīnīja Sudraba medaļu un tas ļāva Latvijas koriem pacelties kopvērtējumā uz 1. vietu, jo Latvijas koriem kopumā ir 54 Pasaules Koru Olimpiādes godalgas, Ķīnas koriem – 53 medaļas, Krievijai – 46, ASV – 32, Indonēzijai – 28 medaļas.
Trešdiena, 23 Jūlijs 2014 08:25

Daugavpils muzejā tiks atklāti dzintara noslēpumi

Turpinot aizsākto tradīciju, arī šī mēneša pēdējā svētdienā, 27. jūlijā plkst. 13.00, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā ikviens interesents tiek aicināts uz ĢIMENES DIENU.
Ceturtdiena, 17 Jūlijs 2014 10:01

Sākusies pieteikšanās dalībai apmaiņas projektā „STREET ART”

Biedrība „ERFOLG”, „TAMBOUR BATTANT” biedrība no Francijas, „EGE PEDAL SPOR KULUBU DERNEGI”  no Turcijas, „Identities” biedrība no Itālijas, „Tmelník o.s.” biedrība no Čehijas sadarbībā ar programmas „ERASMUS+” atbalstu aicina piedalīties jauniešu apmaiņā.

Ceturtdiena, 17 Jūlijs 2014 09:45

Marka Rotko mākslas centrs atklāja jaunu izstāžu sezonu

Muzejos un gleznu galerijās vasaras brīvdienu nav. Tas ir laiks, kad īpaša uzmanība tiek veltīta apmeklētāju piesaistīšanai. 15. jūlijā Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs atklāja jaunu izstāžu sezonu.
Trešdiena, 16 Jūlijs 2014 08:46

Daugavpilieši piedalījās festivālā „Slavjanskij bazar v Vitebske”

Ik gadu jūlija sākumā Daugavpils sadraudzības pilsētā Vitebskā notiek starptautiskais festivāls „Slavjanskij bazar v Vitebske”. Jau daudzus gadus starp festivāla dalībniekiem ir arī Daugavpils kolektīvi.

Trešdiena, 16 Jūlijs 2014 08:20

Sākusies reģistrācija dalībai radošo iemaņu attīstības skolā bērniem „Septiņu rūķīšu skola!”

Biedrība "ERFOLG" ar Vācijas Federatīvās Republikas Federālās iekšlietu ministrijas atbalstu organizē Vasaras skolu bērniem.

«« « 235 236 237 238 239 » »»