Ziņas
Poļu kultūras centrā atklāta izstāde Trešdiena, 25 Septembris 2019 08:17

Poļu kultūras centrā atklāta izstāde "Derīguma termiņš ir beidzies"

Informācijas autors:
Poļu kultūras centra galerijā tika atklāta foto studijas “Mārīte Art” dalībnieku izstāde. Foto skola Jurija Berdņikova vadībā darbojas Jauniešu neformālās izglītības centrā un to apmeklē pilsētas skolu un ģimnāziju audzēkņi.
Izstādē apskatāmi četru jauno fotogrāfu Intas Vornišas, Daniela Mihno, Raula Dzalbes un Antona Burceva darbi. Fotogrāfiju tematika ļoti daudzveidīga, bet tiem ir kopīga iezīme: patiesa interese par apkārtējās pasaules dažādību, spēja redzēt skaistumu pat visvienkāršākajās un parastākajās lietās. Šīs ir īpašības, kas nepieciešamas jebkuram talantīgam fotogrāfam.

Izstādei neparasts nosaukums - "Derīguma termiņš ir beidzies", un tās galvenā ideja ir sava veida jauniešu protests pret laika skriešanu. Cenšoties visos iespējamos veidos saglabāt mirkli, konkrētās emocijas, lai tās neaizietu mūžībā, lai netiktu aizmirsti. Galvenais ir tas, ka šī brīža derīguma termiņš nekad neizbeidzas.

Atklāšanas pasākuma viesus sagaidīja mīļš pārsteigums. Ar muzikālu priekšnesumu uzstājās Sofija un Ādams, kuri izpildīja skaistu poļu dziesmu un spēlēja ukuleli.

Jauno fotogrāfu izstāde Poļu nama galerijā būs apskatāma līdz 8. oktobrim
Класс!